Clash of Clans

Clash of Clans Android için

Bağımlılık yapan ortaçağ strateji oyunu

Klanlar Çatışmasında, bir barbar kabilesinin baş rolünü oynarsınız. Amacınız, kaynak açısından zengin bir şehir yaratmak ve aynı zamanda iyi korunmaktadır, böylece düşman kabilelerince saldırıya maruz kalmazsınız. Elbette, bu kabilelere kendi halkınızın becerilerini kullanarak ve daha sonra ödülleri kazanarak da saldırabilirsiniz.

Tam açıklamayı görüntüle

AVANTAJLAR

  • Bina ve birliklerin çeşitliliği
  • Klan sistemi iyi çalışıyor
  • Eğlenceli çizgi film grafikleri

DEZAVANTAJLAR

  • Oynamak için internet bağlantısı olmalı
  • Oyunun zorluğu, ilk denemede öleceğiniz anlamına gelir

Çok iyi
8

Klanlar Çatışmasında, bir barbar kabilesinin baş rolünü oynarsınız. Amacınız, kaynak açısından zengin bir şehir yaratmak ve aynı zamanda iyi korunmaktadır, böylece düşman kabilelerince saldırıya maruz kalmazsınız. Elbette, bu kabilelere kendi halkınızın becerilerini kullanarak ve daha sonra ödülleri kazanarak da saldırabilirsiniz.

İnşa et, topla ve saldır!

Köyün müreffeh olmasını sağlamak için, kaynak üretmek ve malzemelerinizi saklamak için bir yere sahip olmak için depolar oluşturmanız gerekir. Bir şehir kurma oyununda olduğu gibi, yavaş yavaş artırabileceğiniz, inşa edilecek araziniz var.

Depolarınızı kurmak ve yükseltmek gerçekten çok basittir ve bunu toplu olarak yapabilirsiniz (örneğin, aynı anda birden fazla depoyu yükseltmek istiyorsanız). Ama sadece güzel depolar yapmaya odaklanmayın, onları da korumanız gerekir.

Varlıklarınızı korumak için, şehir duvarlarınızı sarabilir ve okçularınız için silah ya da taret gibi saldırılara engel olan unsurlar yerleştirebilirsiniz. Sendikaları işe alabilir ve eğitebilir, böylece rakip köylere gidebilir ve sizi zenginleştirebilir. Bu birlikler arasında devler, okçular, sihirbazlar, iskeletler ve pilotlar bulunur.

Birlikleriniz hazır ve iyi hazırlanırken, diğer kullanıcılar ya da bilgisayar tarafından kontrol edilecek olan komşu köyleri ziyaret edebilirsiniz (eğer oyunun hikaye modunu kullanıyorsanız). Belki de zafer kazanırsınız ve sadece birkaç erkek kaybedersiniz, ya da felaketli bir keşfin olabilir ve bu nedenle de savaşta ölmek isteyen yeni askerler kiralamanız gerekir. Klanlar Çatışması, uygulama içi satın alma özellikleri sunsa da, ödemeyi istemiyorsanız sabırlı olmanız gerekir.

Klanlar zaferin anahtarıdır

Bütün klanlar düşmanlarınız olmayacak. Klanlar Çatışmasında, klanları online olarak paylaşabileceğiniz, kimlerle paylaşabileceğinizi, kaynakları paylaşabileceğinizi ve evrendeki en iyi klan olmak için gücünüzdeki her şeyi yapabileceğiniz klanlar oluşturabilirsiniz .

Klanlar Çatışması düzenli olarak güncellenir ve klan sisteminin çalışma şeklini geliştirir . Örneğin, bir klan oluşturursanız, saldırıların yanı sıra konumun sıklığını da ekleyebilirsiniz. Mevcut bir klana katılmayı tercih ederseniz, bu kriterlere göre birini arayabilirsiniz. Bu, bir klandan kovulma riskiyle karşı karşıya kalmayacağınız anlamına gelir, çünkü oynamak için yeterince zamanınız yok, sık sık kullanılan bir şey.

Sanatsal düzeyde, Clash of Clans, karikatür tarzı grafikler içerir ve ekleyebileceğiniz nesnelerin ve birliklerin sayısı değişkendir ve seviye yükseldikçe genişler.

Barbarca savaşları

Klanlar Çatışması, tümüyle strateji ve kaynaklarınızı oluşturmak için yapılan bir oyundur. Bu tür oyunlar yeni değil ve on yıllardır PC'de benzer başlıklar gördüklerinde, geliştiriciler Supercell, bu türdeki mobil oyunlar için Klanlar Clash'i bir referans noktası haline getirmeyi başardı. Oyun Age of Empires gibi franchise karmaşıklığına başvurmadan, eksiksiz ve eğlenceli hissediyor.

android için Aksiyon en fazla indirilenler

Clash of Clans

İndir

Clash of Clans 11.651.10

Clash of Clans hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

×